İade ve Değişim

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?
Sipariş iptal taleplerinizi +90 531 451 41 17 numaralı whatsapp müşteri hizmetleri hattımızdan bize bildirebilirsiniz.

Sipariş İade Prosedürü Nedir?
Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Üyeliğinize giriş yaparak Hesabım bölümünden kolay iade merkezine tıklayınız. Buradan iade kodu oluşturup, MNG kargo ile tarafımıza karşı ödemeli gönderim sağlayabilirsiniz. Ürünü kutusu, ambalajı ve varsa standart aksesuarlarıyla birlikte bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde kargoya vermelisiniz. Kargo ücreti tarafımıza aittir, bu sebeple karşı ödemeli olarak gönderebillirsiniz. Faturasız gelen iadeler kabul edilmemektedir. Ürünün iadesinin onaylanması için ürün tekrar satılabilirlik halini korumalıdır (tadilat görmemiş, kullanılmamış, kirlenmemiş, yıkanmamış, ütülenmemiş vs.).

Ürün elimize ulaştıktan sonra 1-7 iş günü içerisinde açılır ve iade/değişim süreci başlar. İade birimi tarafından ürünle ilgili gerekli kontrollerin yapılmasının ardından iade talebinin onaylanması durumunda 7(yedi) iş günü içerisinde para iadesi banka hesabınıza yansır.

Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılacaktır. Alışverişinizi kredi kartına taksit seçeneğiyle gerçekleştirdiyseniz ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. 

İade/Değişimi Yapılmayan Ürünler Nelerdir?
Gözlük, saat, takı, kolye, yüzük, halhal, bone, topuz tokası, mıknatıs çıtçıt, bileklik ve iç giyim kategorilerinden satın alınan ürünlerin iade/değişim işlemi yapılmamaktadır.

Ürün Değişimi Yapabilir Miyim?
İnternet'ten aldığınız ürünleri dilerseniz aşağıdaki linkteki mağazalarımızdan sadece renk veya beden değişimi olarak sağlayabilirsiniz. 
https://www.barrelsandoil.com/magazalarimiz

Ürün İadesi Yaptığımda Kargo Ücreti Öder Miyim?
Ürün iade işlemlerini anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. İade kargolarında bedeller Barrels And Oil tarafından karşılanır. MNG Kargo ile yollamış olduğunuz iade kargonuz için kargo görevlisine
61904950 kodunu söylemeniz yeterli olacaktır.

Satın Aldığım Kampanyalı Ürünlerin İadesini Yapabilir Miyim?
Kampanyalı ürünlerin iadesi durumunda kampanya bozulduğu için iade edilecek tutarda yapılan indirim miktarında kesinti gerçekleştirilir.

Ürünümü İade Etmek İstiyorum. Siparişimle Gelen Hediye Ürünü İade Etmeli Miyim?
Aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda siparişinizle gelen hediye ürünü de göndermelisiniz. Eğer hediyenizi iade etmek istemiyorsanız para iadesinde hediye ürünün tutarı değerinde bir kesinti gerçekleşecektir. Ürününüzü değiştirmek istiyorsanız hediye ürünü gönderme zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Ürünümü İade Ettiğimde Ödediğim Kargo Ücretinin İadesi Gerçekleşir Mi?
Siparişin iptali durumunda, siparişiniz henüz kargoya verilmediyse kargo ücretiyle birlikte ödediğiniz tutar hesabınıza yatırılır. Fakat iade kargo gönderimi durumunda ödediğiniz kargo ücretinin iadesi gerçekleşememektedir.

Hesabıma Yapılan Para İadesini Göremiyorum. Ne Yapmalıyım?
Bu durum bankanız ile ilgilidir. Bankanız para iadesini hesap hareketlerinize hemen yansıtmayabilir. İade işleminiz sonrasında SMS yoluyla size iletilen referans numarasıyla birlikte bankanızla iletişime geçebilirsiniz. 

İptal Ettiğim Ürünleri Tekrar Alabilir Miyim?
İptal ettiğiniz ürünler stoklarımızda mevcutsa yeniden sipariş oluşturabilirsiniz.

Mağazadan Değişim Yapabilir Miyim?
İnternet sitemizden aldığınız ürünleri aşağıdaki linkteki mağazalarımızdan beden ve renk değişimi yapabilirsiniz.

https://www.barrelsandoil.com/magazalarimiz

İnternet Sitenizden Aldığım Ürünü Mağazanızda İade Edebilir Miyim?
Ürün iadeleri yalnızca kargo ile gönderim sağlanarak yapılmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR