Kargo ve Teslimat

Kargom hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz 1-3 iş günü arasında Yurtiçi Kargoya teslim edilmektedir. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Kargonuz yola çıktığı zaman bir konfirmasyon e-postası alacaksınız. Belirlenen bu kargo süreleri planlanan kargo süreleri olmakla beraber kargo firmasına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir, kargonuz yaz-kış şartları ve kampanya dönemleri göz önünde bulundurularak 1-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilebilir.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman size bir konfirmasyon e-postası yönlendireceğiz. Bu e-posta içerisinde yazan kargo takip numarası ile kargonuzu Yurtiçi kargo internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda siparişinizin kargoya verildiğini www.barrelsandoil.com sanal mağazadan üye girişi yaptıktan sonra Hesabım & Siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Siparişimin Hangi Aşamada Olduğunu Nasıl Öğrenebilirim?

www.barrelsandoil.com sanal mağazadan üye girişi yaptıktan sonra Hesabım & Siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Sipariş Teslimatında Evde Yoksam Ne Oluyor?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda kapınıza bilgi notu bırakılır ve siparişiniz size ürünü teslim edecek Yurtiçi Kargo şubesinde 2 gün bekletilir. 2 iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz www.barrelsandoil.com sanal mağazaya sağlanacaktır ve tarafınıza siparişinizin tutarı iade edilecektir.

Yurtdışına teslimat yapıyor musunuz?

Barrels And Oil üzerinden verilen siparişlerin teslimatı sadece Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır